středa 10. října 2012

Kytky, knížka, klubíčko aneb YARN ALONG 9

Před časem mě na blogu Small Things zaujal nápad propojit pletací klubíčka s příběhy.

Ginny ze Small Things k tomu poznamenává: Two of my favourite things are knitting and reading, and the evidence of this often shows up in my photographs. I love seeing what other people are knitting and reading as well. So, what are you knitting or crocheting right now? What are you reading?

Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, a ke klubíčku a knize jsem ještě přidala kytky, když tohle je přece jen zahradní blog. Koneckonců originální YARN ALONG stejně nedokážu pořádně přeložit...Kytky: Jablka odrůdy Matčino (Nonnetit).

Knížka: Jakub Deml: Moji přátelé. Nepatří tento titul spíš o řádek výš ke kytkám?

Klubíčko: Nahoře háčkovaná deka pro miminko Violu ke křtinám. Nečekaná a nečekaně milá práce - začala jsem narychlo minulý pátek a budu po vzoru sestry z pohádky Sedmero krkavců zřejmě háčkovat ještě v samých kostelních dveřích...
Dole zapomenutá žížala z pletené patchworkové deky. Co s ní? Šála?


8 komentářů:

 1. I love the colors you used for your afghan. You do such beautiful work.

  OdpovědětVymazat
 2. Lovely blanket, so cheerful and a bit autumnal also:) Are there vegetarian sausages on the bottom picture, or am I wrong?

  OdpovědětVymazat
 3. Oh! The blanket is gorgeous! I love granny squares too. So lovely.

  OdpovědětVymazat
 4. Ta deka je krásná, i barevně. Háčkovat jsem se ještě nenaučila.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky. Je taková podzimní, že :-) Strávila jsem v galanterii víc než hodinu, nebyla jsem schopná se rozhodnout - vybrala jsem si čtyři kombinace a potácela jsem se mezi nimi jako osel uprostřed hromádek sena... To jsou okamžiky, kdy si říkám zlatej socialismus s nedostatkovým zbožím :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat