středa 3. října 2012

Kytky, knížka, klubíčko aneb YARN ALONG 8

Před časem mě na blogu Small Things zaujal nápad propojit pletací klubíčka s příběhy.

Ginny ze Small Things k tomu poznamenává: Two of my favourite things are knitting and reading, and the evidence of this often shows up in my photographs. I love seeing what other people are knitting and reading as well. So, what are you knitting or crocheting right now? What are you reading?

Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, a ke klubíčku a knize jsem ještě přidala kytky, když tohle je přece jen zahradní blog. Koneckonců originální YARN ALONG stejně nedokážu pořádně přeložit...


Kytky: Dole mech? Jehličí z douglasek?

Knížka: Encyklopedie ručních prací, kterou vydalo nakladatelství Ikar a na niž jsem se dlouho chodila dívat do knihkupectví, než jsem se odhodlala odtrhnout čtvrtinu z tisícikoruny. Považte, v roce 1996!

Klubíčko: Nahoře dokončená a začištěná šála ze stále bezejmenné příze, škoda, šála mohla být trochu delší... Tak či tak, jeden z prvních počinků k letošním Vánocům.
Dole budoucí polštář k našemu povalovacímu křeslu. Je třeba sešít strany, začistit a hlavně koupit výplň. Materiál opět páranina a zbytky zbytků. Šála i polštář jsou docela obyčejný starý dobrý patent.


4 komentáře:

 1. Those colours are incredible. From subtle and earthy to vibrant and warm. Lovely.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. They are the remnants of the old wool sweaters - recycling :-)

   Vymazat
 2. Beautiful colors! Glad I stopped by from the Yarn Along.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Your blog has a good name. Needle and Spade are also my favorite tools :-)

   Vymazat