sobota 8. dubna 2017

Šálivé Brno

Že Brno nikoho neošálí? 
Tak schválně, kolik mají v Brně radničních věží? Aha!

A co ten drak, co není drak? Aha!A typické midsomerské scenerie v Brně? Aha!

 A co teprve páteční háčkařky? Ty by při své píli ošálily celé okolí, vždyť stihly nakročit k čepičce (vzorníček), uháčkovaly kus vaflového šátku, a dokonce se pustily do Korálového útesu!

Těším se příště :-)


7 komentářů:

 1. Měla jsi vážně skvělý nápad přijet do Brna a zorganizovat háčkařský kurz. Moc děkuji, že jsem mohla být s vámi, bylo to skvělé!!!! Těším se na příště! Od rána pracuji na vzorníčku vaflí (pomaličku, zatímco mi klokotá cosi na plotně, mám 10 řad). Mávám ti do Prahy! Díky!!!
  Kamila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kamilo, to je od Tebe moc milé! Byly jste statečné háčkovací pilnice :-D Také se těším na příště.

   Vymazat
 2. MIlá Petro, nejvíc se divím, jak jsem mohla kdysi ošálit sama sebe a nabýt přesvědčení, že "umím háčkovat"... Koralový útes mi zamotal hlavu, seděla jsem nad ním ještě do půl jedné, dnes dopoledne opět, doháčkovala jsem se až do deváté řady. Večer uháčkuji nanečisto ještě jeden začátek, a pak již z Cerezy. Moc ti děkuji, včera to bylo skvělé. Jsem za včerejší večer velmi vděčná...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě umíš háčkovat! Uvidíš, že z Cerezy Ti pojedou lasturky jako po másle :-) Až budeš háčkovat načisto, je třeba dbát na rozšiřování vzoru ve třetí, šesté (a deváté) lasturové řadě. Jinak bude šátek zbytečně šponovat. Rozšiřování a další poznámky jsou u Korálového útesu na uháčkujsi.
   Byl to moc milý večer, báječně jsem si ho s vámi užila :-) Těším se příště :-D

   Vymazat
  2. Radši bych se nepřeceňovala. Zatím můj Útes vypadá spíše jako háčkovaný bryndáček :o)

   Vymazat
  3. To je tím malým rozměrem :-)

   Vymazat
 3. Čím dýl jsem v Brně, tím víc je to drak. Nějak to pohlcuje, nebo co.

  OdpovědětVymazat