středa 20. února 2013

Kytky, knížka a klubíčko aneb YARN ALONG 28

Před časem mě na blogu Small Things zaujal nápad propojit pletací klubíčka s příběhy.

Ginny ze Small Things k tomu poznamenává: Two of my favourite things are knitting and reading, and the evidence of this often shows up in my photographs. I love seeing what other people are knitting and reading as well. So, what are you knitting or crocheting right now? What are you reading?
Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, a ke klubíčku a knize jsem ještě přidala kytky, když tohle je přece jen zahradní blog. Koneckonců originální YARN ALONG stejně nedokážu pořádně přeložit...

-----------------------------------------------------------------------------------------

Knížka: Stále Josef Váchal: Šumava umírající a romantická. Na mě je to nějak moc. Jsem stará a opotřebovaná na takovéto texty. Moje škoda.

Klubíčko: Modrozelená klubka DROPS Delight z minulého týdne. Šál pro rusalku...

Kytky: Les nymphéas de Claude Monet... Přes kořeny vezené, až  z Londýna darované, díky, Honzo! Jednou se do Giverny vypravím a zkontroluju, jestli jsou ty lekníny opravdu tak nádherné, jestli si stařík jeden impresionistická nevymýšlel.

5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Jednou... Asi tak jako jednou pojedu na Island a jindy jednou do Izraele a taky jednou do Midsomeru za Barnabym :-)

   Vymazat
 2. LOVE the green in your afghan.....goes so well with the Monet!! (He's one of my favorite painters!)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojda. Moc se mi líbí tvůj blog! Ráda bych Tě pozvala na můj web, který je zaměřen především na poruchy příjmu potravy, ale pozor- ne thinspo, ba právě naopak.Najde tam recepty, které nikde jinde nenajdeš..převážně clean eating, tipy, články postřehy...a v brzké době se rozjede projekt na pomoc lidem s PPP, jen čekáme s kamarádkou, kdy ho schválí krasna.cz. Na blog určitě mrkni, každopádně si tam najdeš to "svoje". A pokud by se ti u mě opravdu moc líbilo, můžeš se přidat mezi mé Followers aneb pravidelné čtenáře (v levém sloupci mého blogu). Přeju krásný zbytek dne. Andie

  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat