středa 17. října 2012

Kytky, knížka, klubíčko aneb YARN ALONG 10

Před časem mě na blogu Small Things zaujal nápad propojit pletací klubíčka s příběhy.

Ginny ze Small Things k tomu poznamenává: Two of my favourite things are knitting and reading, and the evidence of this often shows up in my photographs. I love seeing what other people are knitting and reading as well. So, what are you knitting or crocheting right now? What are you reading?

Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, a ke klubíčku a knize jsem ještě přidala kytky, když tohle je přece jen zahradní blog. Koneckonců originální YARN ALONG stejně nedokážu pořádně přeložit...


Kytky: Trocha jehličí a lišejník kryjící (zčásti) tašky kryjící (zcela) náš dům.

Knížka: Zná někdo tuto knížku?

Klubíčko: Háčkovaná deka pro miminko Violu z příze ELIAN NICKY (necelých 400 g). Hotovo. Hotovo včas. Ostatní resty bohužel přesouvám do příštího týdne. To mi jde dobře. Bohužel.

10 komentářů:

 1. Krásna deka, učila som sa háčkovať,ale ide mi to biedne.Ale taká deka je môj sen, tak dúfam,že sa už konečne rozháčkujem a že mi to pôjde rýchlejšie. Knižku nepoznám. Resty to je moje, ojojoj,bohužiaľ :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :-) Háčkovat mě naučila babička, když jsem byla úplně malá - ale nikdy jsem moc neháčkovala, spíš jsem pletla nebo šila. Ale loni jsem dostala maturitní třídu zcela inertní a nutně jsem potřebovala kompenzaci v něčem, co bude rychle spět k zřetelnému výsledku - a háčkování se vyloženě nabízelo :-) Překvapilo mě, že to opravdu hodně rychle přibývá. Rozhodně doporučuju nejen jako relaxaci...

   Vymazat
 2. very pretty colors, i love the pinks and oranges you've chosen!

  OdpovědětVymazat
 3. Gorgeous crochet granny. Lovely colours you are working with.
  Enjoy the process.

  OdpovědětVymazat