pátek 16. května 2014

Revamp. LOVE! (1)

Nejméně po třiceti letech. Jsem okouzlená vším tím soustředěním.
Těším se na své budoucí malé - no, nerada používám to slovo, ale což! - projekty.

8 komentářů:

 1. Co to vidím...nové techniky...já zase včera po 4řech letech pletla košíček z pedigu, prostě jsem musela....Jen tak dál, všechno od Vás se mi líbí, zahrada, ruční práce, povídání....Hezký, snad ne už tak studený..., víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víkend bude žhavě maturitní, finišujeme. Je to děs, maturita v práci, maturita doma, bleee. Prostě pravý čas na drobné piplavé vyšívání :-D

   Vymazat
 2. Tak držím palce! Vyšívání jsem také praktikovala naposled snad před 30 lety... nepočítám občasné vyšití detailů na šitých projektech, tak třeba se jednou přidám ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ola ola .. jsi mne dostala .. na začátku týdne jsem po nějaké době také sáhla po vyšívání. Nevěděla jsem co plést či háčkovat na cesty, tak jsem se pustila do vyšívání. už jsem načala druhý projekt.

  Lámu si hlavu, co s mým Lace klubkem ... šál, ale nvm stále jaký ... Raději bych pletený ...

  Jinak to máš ale pěkné ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vyšívání jsem před 20-25 lety měla moc ráda, někdy bych se k němu chtěla zase vrátit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mě vyšívání znamenalo spoooustu nimravé práce s nejistým výsledkem, proto jsem ho krátce po pubertě odložila a vrhla se na pletení :-) Dneska ovšem díky PONDĚLÍ a spol. se přede mnou otevírají dveře k nejrůznějšícm vyšívaným drobnostem, což je dvojí lákadlo - zbavím se babiččiných bavlnek (aspoň zčásti) a hmatatelný výsledek v krátkém čase, tomu nikdy nedokážu odolat.

   Vymazat
 5. Paráda - vyšívání mě taky moc láká...taky se těším na projekty - Vaše i svoje:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se těším na inspiraci od Vás, Helčo :-)

   Vymazat