pondělí 13. května 2013

Člověk z půdy

Ty ošklivé palmy vzadu jsou už sousedů, my stromy řežeme při zemi, nikoli v půli.
Tohle je větší část naší dolní zahrady. A největší část mé letošní práce. Kamenná zídka. Ta vším porostlá/neporostlá stráň. Miliarda hromádek a kamenů a pařezů a všeho v trávě. Odmaturujeme a hrr do toho!

Hrabu se v půdě na zahradě a hrabu se na půdě v domě. Někdo má po babičce klokočí, jiný si je musí vysadit, zato podědil hromady a hromady nejrůznějšího materiálu.

Tohle jsou babiččiny bavlnky (nejen) o celkovém objemu jedné velké igelitové tašky. Co s nimi?!

Zatímco s kamením si poradím, u  tohoto dědictví budu vděčná za jakýkoli nápad vedoucí k jeho jednoduchému a pokud možno rychlému zpracování. Rychlý proto, že mě ještě čeká kopice látek a moře knoflíků a nití. Vlnu, resp. příze, mám snad už pod kontrolou...

Hanko, to jsou jediná tři přadena, všechna po 50 g. Na pruhovanou šálku by to snad stačilo, ale asi by to byl dost divoký kousek oblečení... :-)


6 komentářů:

 1. Tak to by bez debat byl :-)))) Škoda, nicméně, když někde narazíš na krásně růžovou, zelenou a budeš mít tvůrčí chvilku, víš, komu toho sysla věnovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasná věc, Hanko! Budu na to myslet docela snadno, protože odbytiště na růžovou abych hledala s lucernou i v pravé poledne :-)

   Vymazat
 2. Petko, mám podobnou igelitku taky (a taky po babičce!) a plánuju toto:
  http://pinterest.com/pin/142285669449482926/

  Do babiččina domu, do koupelky na okna, to bude gut, ni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéje, Vy už máte v nicku háček:o)
   Tak Petku měním za Peťku! J.

   Vymazat
  2. Kdepak, Jano, je to pořád Petka bez háčku, ta háčkovaná patří k babiččiným příběhům a momentálně se ulejvá :-)
   Záclona je fakt bomba. Už vidím maminku, tu klepne :-) My máme v koupelně širooookánské okno do lesíka, na to by mohlo padnout bavlnek!

   Vymazat
 3. Super, ale rychlý to teda nebude :))

  OdpovědětVymazat