středa 22. srpna 2012

Kytky, knížka, klubíčko aneb YARN ALONG 2

Před časem mě na blogu Small Things zaujal nápad propojit pletací klubíčka s příběhy.
Ginny ze Small Things k tomu poznamenává: Two of my favourite things are knitting and reading, and the evidence of this often shows up in my photographs. I love seeing what other people are knitting and reading as well. So, what are you knitting or crocheting right now? What are you reading?

Tak jsem si řekla, proč to teď o prázdninách nezkusit, a ke klubíčku a knize jsem ještě přidala kytky, když tohle je zahradní blog. Koneckonců to originální YARN ALONG stejně nedokážu pořádně přeložit...


Kytky: Mech na zápraží vzdoruje horkým dnům a je vytrvale zelený, na rozdíl od zahrady, která zlátne.

Knížka: Onomastika je moje zvlášť oblíbená lingvistická disciplína, v tomto pojetí neurazí (snad) a pobaví (určitě).

Klubíčko: Dnešní, v pořadí teprve první prázdninový úlovek. Dlouhá ruka pojízdného second handu dosáhla jako každou středu na naše náměstí a deset korun za kus - nekup to! A tak se melírovaný svetr postupně promění v melírovaný pléd, v této sezoně již pátý (kdo to bude nosit?!). Opět zdravím Kohoutí vršek a děkuji za tip, při babiččině půlnáměstíčku se opravdu skvělé odpočívá.


4 komentáře:

 1. Hi! Just stopping in with the Yarn Along. Hello from Latvia.
  Your work is beautiful. And as for Onomastics - Wow! That would take a lot of discipline! My husband would enjoy studying that.
  (Ps. Close friends of ours live in the Czech Republic.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Greetings to Latvia! The Internet is a wonderful thing! Latvia! Uaaah!
   Yes, names are very interesting - garden also ...

   Vymazat
 2. Krásne zátišie a krásny úlovok - tie farby sú nádherné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta páranina je spíš vzpomínkou na babičku. Po devadesátce přestala vyšívat a přes prázdniny se hodně věnovala párání svetrů z tohoto pojízdného sekáče - mám teď klubíček na několik dloooooouhých životů :-)

   Vymazat